Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Роботи з завантажування та розвантажування на складі відповідального зберігання в Києві!

Навантаження й розвантаження товарів в Києві: чому ми кращі?

Вантажно-розвантажувальні роботи на складах в Києві здійснюються справжніми професіоналами своєї справи. Досвідчені фахівці знають всі тонкощі й нюанси поводження з різними видами вантажу, вони з легкістю впораються з:

  • побутовою хімією
  • харчовими продуктами
  • косметикою і парфумерією
  • будівельними матеріалами
  • автомобільними запчастинами
  • побутовою технікою
  • фармацевтичною продукцією та іншими групами товарів.

Послуги навантаження і розвантаження товарів доступні клієнтам, які користуються послугами "відповідальне складське зберігання" або "крос докінг" компанії УкрСклад в Києві в поточному режимі.

...

Розвантаження на склад в Києві, а також навантаження на автотранспорт в Києві здійснюється ручним способом, а також за допомогою механічних засобів, таких як автонавантажувач, гідравлічний підіймач рокла і т.п.
   Арсенал обладнання, що перебуває в розпорядженні вантажників компанії дозволяє максимально швидко організувати виконання навантажувально-розвантажувальних робіт, що особливо актуально у випадках роботи з великими й важкими вантажами.

Крім високої швидкості виконання робіт і компетентності вантажників, УкрСклад (склад відповідального зберігання в Києві) також може похвалитися доступними цінами на свої послуги.

Скільки коштує ручне розвантаження і коли воно потрібне?

Такий спосіб вивантаження і навантаження товарів обґрунтований тоді, коли вантажники мають справу з тарно-штучними або делікатними вантажами. Найчастіше штучними вантажами є продуктові (м'ясо, риба, морепродукти) і промислові товари (порошки, аксесуари для автомобіля), які розфасовані по мішках, ящиках і коробках. Ручне навантаження зручне тим, що забезпечує можливість заповнити практично весь вільний простір в кузові газелі, буса, фури або простір у вантажному контейнері, який надалі використовуються для транспортування товарів. Раціональне використання вільного простору дозволяє заощадити на перевезеннях в майбутньому, адже необхідність в оренді кількох транспортних засобів відпаде. Крім того, нема потреби використовувати додаткове обладнання для закріплення вантажу. Щільне навантаження нівелює ризик ковзання вантажу в кузові автомобіля (а це може  мати наслідком дорожньо-транспортними пригодами й т.п.). Наші вантажники, знають, що навантаження товарів в Києві - вимагає максимальної відповідальності та високого професіоналізму, з ними - Ваш вантаж буде цілий та неушкоджений. Цей спосіб також відрізняється відносною дешевизною: ручне розвантаження, складування, навантаження, складання та сортування вантажу обійдеться Вам всього лише в 100 грн/тонну.

Коли обґрунтовано використання автонавантажувачів та іншої спецтехніки для роботи?

Механізоване навантаження дає можливість збільшити швидкість виконання вантажно-розвантажувальних робіт. За короткий відрізок часу можна розмістити на складі або в кузові автомобіля набагато більше вантажу, ніж якщо використовувати тільки силу працівників складу відповідального зберігання в Києві. Палєтне навантаження просто незамінна в тих випадках, коли необхідно працювати з важкими вантажами та вантажами великих розмірів. Наприклад, деякі види холодильного обладнання, сейфи й банкомати можуть бути зовсім невеликих розмірів, але при цьому їхня вага буде просто непіднімною для людей, в таких випадках - не обійтися без рокли та інших інструментів.

Вартість механізованого завантаження вантажів

Розвантаження на склад в Києві, а також навантаження на автотранспорт в Києві з використанням рокли та автонавантажувачів обійдеться дорожче, ніж ручний спосіб. Комбіноване вивантаження і навантаження з використанням автонавантажувача і рокли в машині або на складі обійдеться Вам у 90 грн/палєта, вивантаження / завантаження одним механічним засобом (гідравлічним підіймачем) - 60 грн/палєта.

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.