Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Оренда сухого складу в Києві!

1 палєта на місяць від 180 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Сухий склад оренда в Києві

Умови зберігання на запропонованих площах складу відповідального зберігання сухого типу в столиці, підходять для розміщення на них різних груп товарів, що не вимагають специфічного температурного режиму для тривалого забезпечення їх цілісності та збереження.

Такий тип складського приміщення застосовують для зберігання фасованих чаю та кави, промислових товарів, іграшок, косметичних засобів, автомобільних запчастин, алкоголю, тютюнових виробів, дитячого харчування, будівельних матеріалів, побутової техніки, консервації та інших вантажів.

Кому цікава оренда сухих складів у столиці?

Послуга відповідального зберігання у сухому складі партнерської компанії цікава для:

  • власників виробництв, що збільшують товарообіг й отримали можливість значно розширити клієнтську базу та відчули брак обсягу наявних складських приміщень для зберігання виробленої продукції на період до її реалізації;
  • інтернет-магазинам, що розширюють мережу торговельних майданчиків та збільшують площі складів для розміщення продукції, що продається;
  • власників бізнесу, що вбачають сенс у виведенні деяких видів робіт на аутсорс й не бажають витрачати фінансові кошти на введення стін в експлуатацію і збільшення витрат на утримання штату компанії, що розширюється, шляхом включення до нього вантажників, комірників і людей інших професій, для виконання роботи в них;
  • логістичних організацій;
  • компаній, що переїжджають у новий офіс (іноді потрібно зберегти комплекти нових меблів та оргтехніки до моменту вселення у більший офіс).

зображення на сайті приклад

...

Також оренда складських приміщень може бути обумовлена ​​бажанням власників компанії повністю оновити обладнання, яке експлуатувалося та бажанням оптимізувати простір в офісних приміщеннях або на виробничих площах.

У такому випадку взяти сухий склад в оренду розумне рішення, адже розмістивши речі на орендованих площах, можна не поспішаючи реалізовувати непотрібні речі, не занижуючи їхню вартість через відсутність місця для зберігання;

Фізичним особам під час побутового переїзду. Майно, що не використовується, можна без побоювання зберігати в сухих складах з рампою в Києві стільки, скільки потрібно.

Петеваги постійного співробітництва з компанією Укрсклад

  • демократична цінова політика компанії, у порівнянні з іншими пропозиціями в Україні;
  • система лояльності для компаній, які замовляють послуги зберігання вантажів у великих обсягах; сухий склад відповідального зберігання, скористався пакетом складських послуг - фулфілмент.

Значною перевагою розміщення вантажів на складах нашої компанії в Києві є гнучке ціноутворення (оплата за надані послуги нараховується за фактично надані послуги й площу, що використовується), економією часу та високою швидкістю необхідних маніпуляцій з різними видами вантажів (в арсеналі вантажників є всі необхідні інструменти та обладнання);

  • зручний під'їзд до рампи складу, що забезпечує зручне навантаження та розвантаження товарів, а також можливість використання спецтехніки для виконання даних робіт;
  • гарантія цілісності та збереження товару, переданого на зберігання.

Сутність послуги відповідального зберігання у сухому складі полягає у передачі техніки, будівельних матеріалів, іграшок та інших речей сторонньої компанії або фізичної особи, для забезпечення їх зберігання за обумовлену плату, тому партнерська компанія Укрсклад бере на себе всі ризики, пов'язані з характеристиками товару, переданого на зберігання протягом усього періоду зберігання;

  • можливість замовити додаткові послуги на правах партнера компанії.

Йдеться про палетування вантажів для відправлення, комбіноване розвантаження-навантаження, упаковування товару для транспортування Новою поштою, Делівері та іншими перевізниками або формування транспортної партії для відправлення вказаному вами одержувачу.

Вартість оренди сухих складів

   Вартість оренди сухих складів з рампою в Києві є оптимальною для складів такої категорії. Так зберігання 1 палети в них коштує від 150 грн/міс. Ціна палетування може суттєво знижатися.

Зберігання проводиться у приміщеннях, що добре вентилюються, це виключає появу грибків, цвілі та інших мікроорганізмів, здатних спричинити псування майна й знизити його вартість на ринку.

Орендуючи складське приміщення як партнер компанії Укрсклад Ви точно залишитеся задоволені наданими послугами й напевно дасте хороші рекомендації щодо співпраці з нами своїм колегам та знайомим. Замовляйте дзвінок, отримайте найкарщі умови зберігання!

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.