Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Оренда сухого складу в Києві

1 палєта на місяць від 180 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Сухий склад: оренда у Києві

Умови зберігання та пропоновані площі складу відповідального зберігання сухого типу у столиці підходять для розміщення на них різних груп товарів, які не вимагають специфічного температурного режиму для забезпечення їх цілісності та збереження.

Складські приміщення сухого типу підходить для зберігання фасованих чаю та кави, промислових товарів, іграшок, косметичних засобів, автомобільних запчастин, алкоголю, тютюнових виробів, дитячого харчування, будівельних матеріалів, побутової техніки, консервації та інших вантажів.

Кому цікава оренда сухих складів у столиці

Послуга відповідального зберігання у сухому складі в Києві цікава для:

 • власників виробництв, які збільшують товарообіг та отримали можливість значно розширити клієнтську базу, але не мають власного складського приміщення для зберігання виробленої продукції на період до її реалізації;
 • інтернет-магазинам, які розширюють мережу торгових точок, та збільшують площі складів для розміщення продукції, що продається;
 • власників бізнесу, які бачать сенс у виведенні деяких видів робіт на аутсорс і не бажають витрачати фінансові кошти на введення стін в експлуатацію та збільшення витрат на утримання штату компанії, що розширюється, за рахунок включення до нього вантажників, комірників та людей інших професій, для виконання роботи в них;
 • логістичних організацій;
 • компаній, які переїжджають до нового офісу (іноді потрібно зберегти комплекти нових меблів та оргтехніки до моменту вселення у більший офіс).

оренда сухого складу

Також оренда сухого складу може бути обумовлена ​​бажанням власників компанії повністю оновити обладнання, яке експлуатувалося та бажання оптимізувати простір в офісних приміщеннях або на виробничих площах.

У такому разі взяти сухий склад в оренду розумне рішення, адже розмістивши речі на орендованих площах, можна поспішаючи реалізовувати непотрібні речі, не занижуючи їхню вартість через відсутність місця для зберігання;

Фізичні особи під час побутового переїзду. Незатребуване майно можна без побоювання зберігати в сухих складах з рампою в Києві стільки, скільки потрібно.

Переваги оренді сухих складів в УКРСКЛАД

Оренда сухих складів у столиці має низку переваг, серед яких:

 • демократична цінова політика порівняно з іншими пропозиціями в Україні;
 • система лояльності для компаній, які замовляють послуги з зберігання вантажів у великих обсягах;
 • оптимізація витрат підприємства у разі замовлення такої послуги на сухому складі відповідального зберігання як фулфілмент.

Також розміщення вантажів на сухих складах партнерської компанії в Києві відрізняється:

 • гнучкістю ціноутворення (оплата здійснюється за надані послуги та за фактом використовуваного місця);
 • економією часу та високою швидкістю необхідних маніпуляцій з різними видами вантажів (в арсеналі вантажників є всі необхідні інструменти та обладнання);
 • зручним під'їздом до складського приміщення, що забезпечує зручне навантаження та розвантаження товарів, а також дає можливість використання спецтехніки для виконання цих робіт;
 • гарантією цілісності та збереження товару, переданого на зберігання.

Сутність послуги оренди та відповідального зберігання у сухому складі полягає у передачі техніки, будівельних матеріалів, іграшок та інших речей сторонньої компанії або фізичної особи, для забезпечення їх зберігання за обумовлену плату, тому партнерська компанія Укрсклад бере на себе всі ризики, пов'язані з характеристиками товару, переданого зберігання протягом усього періоду співробітництва.

Також ми маємо можливість замовлення додаткових послуг на правах партнера компанії. Йдеться про палетування вантажів для відправлення, комбіноване розвантаження-навантаження, упаковку товару для транспортування Новою поштою, Делівері та іншими перевізниками або формування транспортної партії для відправлення вказаному вами одержувачу.

Вартість оренди сухих складів у Києві

Сухі склади з рампою здаються за оптимальною ціною, зберігання 1 палети в них коштує від 150 грн/міс. Зберігання виробляється у добре вентильованих приміщеннях, що виключає появу грибків, плісняви ​​та інших мікроорганізмів, здатних спричинити псування майна та знизити його вартість на ринку.

Орендуючи сухе складське приміщення як партнер компанії Укрсклад, ви точно залишитеся задоволені наданими послугами і напевно дасте добрі рекомендації щодо співпраці з нею своїм колегам та знайомим. Замовляйте дзвінок, отримуйте найкращі умови використання сухих складських приміщень!
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну