Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Склад з залізничною гілкою в Києві

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Оперуючи великими партіями товарів, підприємства часто стикаються з необхідністю їхнього перевезення залізничним транспортом. Такий вид вантажоперевезень має безліч переваг. Можна перевозити товари відносно безпечно, знижуючи можливість пошкоджень під час транспортування. В один вагон можна помістити велику кількість товарів. Доставляння можна здійснювати на великі відстані за будь-якої погоди. Вартість перевезення залишається досить низькою.
При цьому досить часто одержувач товару не має на своїх складах можливості приймати залізничні вагони через відсутність під'їзних залізничних колій.
Компанія Укрсклад пропонує скористатися складом з залізничною гілкою у Києві. Складський комплекс розташований на правому березі, в безпосередній близькості до великої транспортної розв'язки. Таке розташування дозволяє використовувати як залізничний, так і автотранспорт, що суттєво скорочує логістичний ланцюжок.
Цей складський комплекс з залізничною гілкою має такі види складів:

На складах нашої компанії працює досвідчений персонал. Власний парк вантажної техніки дозволяє швидко обробляти різні види товарів.

...

Види складських послуг, що надаються на складах з залізничною гілкою в Києві

Відповідальне зберігання одна із популярних складських послуг, що надаються нашою компанією. Ми можемо зберігати дуже широкий спектр товарів, виконуючи вимоги щодо умов зберігання у повному обсязі. Сучасне програмне забезпечення дозволяє проводити облік продукції складі, відстежувати її рух, дає можливість бачити залишки товарів на складі в режимі реального часу.
Висока конкуренція на ринку та карантинні обмеження змушують оптимізувати логістику всіх учасників. Компанія Укрсклад однією з перших запровадила комплексну складську послугу – фулфілмент. Замовляючи її ви позбавляєтеся необхідності самим приймати товар, перевіряти відповідність фактично поставленого товару вашому замовленню, самим здійснювати вантажно-розвантажувальні роботи, маркувати й упаковувати (при необхідності), палетувати, формувати транспортні партії, відвантажувати покупцям. Складська послуга фулфілмент допоможе вам значно заощадити фінансові засоби та точно звільнить масу робочого часу для роботи з клієнтами та розширення бізнесу.
Послуга крос-докінгу в Києві стрімко набирає популярності. Наявність складу з залізничною гілкою в Києві дозволяє дуже швидко, минаючи стадію складського зберігання, перевантажити товар із залізничного вагона в автомобілі та розвезти клієнтам у місті та області. Або привезти автомобільним транспортом різні види товарів від різних виробників та сформувати велику транспортну партію для постачання залізницею.

Додаткові послуги, що надає компанія Укрсклад

Необхідність упаковувати чи переупакувати товар виникає досить часто. Наші спеціалісти оперативно запакують ваш товар у вибраний вами вид пакувальних матеріалів. Для точної ідентифікації на пакування можна наносити всі види маркування.
Для прискорення навантаження транспортної партії товару ми можемо сформувати його на палети. Палетування значно спрощує всі наступні операції з вашим продуктом.
Вантажно-розвантажувальні роботи здійснюються як вручну, так і з використанням власного парку вантажної техніки.

Оренда складу з залізничною гілкою в Києві

Якщо у вашого підприємства виникла необхідність взяти в оренду склад із залізничною гілкою, ви можете залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з менеджерами нашої компанії за вказаними телефонами. Ми надамо необхідні площі у складах з оптимальними для вашого товару умовами зберігання. Ми враховуємо вимоги кожного клієнта та формуємо оптимальний пакет послуг. Для великих та постійних клієнтів працює система знижок.
Замовляйте складські послуги у Києві у компанії Укрсклад!
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.