Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Оренда морозильного складу в Києві!

1 палєта на місяць 450 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Морозильний склад: оренда в Києві

   Морозильні склади в Києві є сучасним, відмінно оснащеним комплексом, призначеним для зберігання, сортування продуктів заморозки як то: харчові напівфабрикати, морозиво, м'ясні продукти, риба, а також деякі фармацевтичні препарати.

На відміну від холодильних складських приміщень в рамках послуги відповідального зберігання, морозильний склад призначений для глибокого заморожування продуктів і може використовуватися досить тривалий термін. Температурний режим у таких приміщеннях може змінюватись в діапазоні від -18°С до -22°С.

Подібних складів у Києві та області не так вже й багато, це пов'язано з тим, що низькотемпературні складські приміщення:

  • споживають значно більше енергії у порівнянні зі звичайними складськими комплексами (невеликі компанії не мають такого потоку клієнтів та просто не можуть дозволити собі утримання та обслуговування складів з такими температурними характеристиками);
  • мають помітні конструктивні відмінності щодо вентиляції, кондиціювання, теплоізоляції та інших характеристик; (найменше порушення може призвести до втрати продуктами придатності до вживання).

зображення на сайті приклад

...

Довіряти зберігання продуктів слід лише перевіреним компаніям, які мають відмінну репутацію у сфері надання послуг такого роду. Однією з них є компанія Укрсклад. Оренда морозильних складів у нашої компанії - найкраще рішення для бізнесу. Багато власників бізнесу у цій галузі, що позиціонують себе, як надійного постачальника послуг зберігання харчових продуктів та різноманітних вантажів, проте на практиці далеко не всі можуть забезпечити збереження продукцією своїх споживчих характеристик.

Умови оренди морозильних складів

Оренда морозильних складів у даній київській компанії має цілу низку переваг, які вигідно виділяють її серед інших фірм. Серед переваг співпраці можна відзначити:

  • доступні ціни на послуги. Зберігання 1 палети обійдеться Вам лише в 450 грн/міс;
  • компанія, що надає послуги, бере на себе всі ризики, пов'язані з характеристиками товару переданого на зберігання та несе відповідальність за його збереження протягом усього періоду зберігання;
  • наявність зручних під'їзних шляхів до складу, що забезпечує зручність організації навантаження та розвантаження продукції;
  • наявність системи знижок для великих клієнтів.

Кому можуть знадобитися такі складські приміщення?

Сьогодні складування потребують багато компаній, що розвивають бізнес у сфері харчової промисловості. Похвалитися наявністю комерційної нерухомості для зберігання виробленої продукції можуть далеко не все.

Будівництво приміщення, купівля обладнання для підтримки необхідної температури та подальше обслуговування - досить затратні заходи.

Саме тому для багатьох морозильний склад оренда є єдиним доступним способом організації процесу зберігання. Щоправда, слід зазначити, що оренда морозильних складів цікава не лише тим, хто не має фінансової можливості для будівництва власного складського комплексу, а й тим, хто впевнено тримається на плаву.

   Так чи інакше, придбання та організація функціонування таких основних засобів пов'язана з такими додатковими витратами, як:

  • виплата заробітної плати фахівцям, покликаним відстежувати температурні зміни на складі;
  • вантажникам, які будуть надавати весь спектр вантажно-розвантажувальних робіт на об'єкті (також швидше за все потрібно придбати додатково автонавантажувач, роклу та інші інструменти для роботи) і т.п.

Сьогодні ці завдання можна делегувати підряднику та зосередити свою увагу на інших речах, що потребують уваги, наприклад, на цифровому маркетингу. Як про Вашу компанію дізнаються, якщо Ви про неї не заявите?

Додаткові послуги, що надаються при оренді морозильного складу

Орендуючи склад, клієнт отримує можливість присвятити весь свій час бізнесу (пошуку нових постачальників, маркетингу, підбору висококваліфікованого персоналу), оскільки всі інші турботи лягають на плечі співробітників складу.

Зосередьтеся на головному, а зберігання замовляйте в компанії Укрсклад!

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.