Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Оренда морозильного складу в Києві

1 палєта на місяць 450 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

МОРОЗИЛЬНИЙ СКЛАД: ОРЕНДА У КИЄВІ

Морозильні склади в Києві є сучасним, добре обладнаним вентиляційними системами та технікою з виробництва холоду, комплексом, який використовується для зберігання, сортування продуктів заморозки: морозива, пельменів, м'ясних продуктів, риби, напівфабрикатів, а також деяких фармацевтичних препаратів, що потребують особливих умов. зберігання.

На відміну від холодильних складів в рамках послуги відповідального зберігання, морозильний склад може використовуватися досить тривалий термін, а не кілька днів, і призначений для глибокого заморожування продуктів.
Температурний режим у приміщеннях морозильного складу може змінюватись в діапазоні від -18°С до -24°С.

Таких складів у Києві та області не так багато, це пов'язано з тим, що низькотемпературні складські приміщення:

  • споживають значно більше енергії порівняно із звичайними складськими комплексами (невеликі компанії не мають такого потоку клієнтів і просто не можуть дозволити собі утримання та обслуговування морозильних складів із такими температурними характеристиками);
  • мають помітні конструктивні відмінності щодо вентиляції, кондиціювання, теплоізоляції та інших характеристик;
  • вимагають більш уважного ставлення персоналу до підтримки температурного режиму (найменше порушення може призвести до втрати продуктами придатності до вживання).

оренда морозильного складу

Багато власників бізнесу у цій галузі позиціонують себе, як надійного постачальника послуг зберігання харчових продуктів та всіляких вантажів, проте практично всі можуть забезпечити збереження продукцією своїх споживчих характеристик.

Довіряти зберігання продуктів слід лише перевіреним компаніям, які мають гарну репутацію у сфері надання послуг такого роду. Однією з них є Укрсклад. Оренда морозильних складів у нашій компанії – найкраще рішення для бізнесу.

УМОВИ ОРЕНДИ МОРОЗИЛЬНИХ СКЛАДІВ

Оренда морозильних складів у даній київській компанії має низку переваг, які вигідно виділяють її серед інших фірм. Серед переваг співпраці можна відзначити:

  • ціни на послуги. Зберігання 1 палети коштує лише в 450 грн/міс;
  • компанія, що надає послуги, бере на себе всі ризики, пов'язані з характеристиками товару переданого на зберігання та несе відповідальність за його збереження протягом усього періоду зберігання;
  • наявність зручних під'їзних шляхів до морозильного складу, що забезпечує зручність організації навантаження та розвантаження продукції
  • можливість замовлення супутніх послуг, що містяться в комплексному складському пакеті обслуговування-фулфілмент: палетування, комбіноване розвантаження, стікерування та пакування товару для відправлення та інші послуги;
  • наявність системи знижок великих клієнтів.

Кому може знадобитися оренда морозильних складських приміщень?

Сьогодні складування потребують багато компаній, що розвивають бізнес у сфері харчової промисловості. Похвалитися наявністю комерційної нерухомості для зберігання виробленої продукції можуть далеко не всі.

Будівництво приміщення, купівля морозильного обладнання для підтримки необхідної температури та подальше обслуговування – досить затратні заходи.

Саме тому для багатьох зняти морозильний склад у найм є єдиним доступним способом організації процесу зберігання. Щоправда, слід зазначити, що оренда морозильних складів цікава не лише тим, хто не має фінансової можливості для будівництва власного складського комплексу, а й тим, хто впевнено тримається на плаву.

Так чи інакше, придбання та організація функціонування таких основних засобів пов'язана з такими додатковими витратами, як:

  • виплата заробітної плати фахівцям, які мають відстежувати температурні зміни на морозильному складі;
  • вантажникам, які будуть надавати весь спектр вантажно-розвантажувальних робіт на об'єкті (також, швидше за все, потрібно придбати додатково автонавантажувач, роклу та інші інструменти для роботи) тощо.

Сьогодні ці завдання можна делегувати підряднику та зосередити свою увагу на інших речах, що потребують уваги, наприклад, на цифровому маркетингу. Як про вашу компанію дізнаються, якщо ви про неї не заявите?

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ ПРИ ОРЕНДІ МОРОЗИЛЬНОГО СКЛАДУ

Складський комплекс компанії Укрсклад надає послуги відповідального зберігання у Києві, надає складські послуги в пакеті фулфілмент і бере на себе виконання широкого спектру вантажно-розвантажувальних робіт.

Орендуючи морозильний склад, клієнт отримує можливість присвятити весь свій час бізнесу (пошуку нових постачальників, маркетингу, підбору висококваліфікованого персоналу), оскільки всі інші турботи лягають на плечі наших співробітників.

Зосередьтеся на головному, а орендувати морозильний склад у Києві завжди можна у компанії Укрсклад!
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну