Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Оренда холодильного складу в Києві!

1 палєта на місяць 360 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Холодильний склад: оренда в Києві

Холодильні склади в Києві є однією з найважливіших ланок у ланцюжку постачання харчових продуктів кінцевим споживачам (населенню країни). По суті, вони є невіддільною частиною аграрного сектору ринку та сфери виробництва харчових продуктів, яка безпосередньо впливає на якість продукції, що поставляється, а також забезпечення фінансової стабільності цілої галузі господарства.

Приміщення холодильного типу підходять для розміщення напівфабрикатів, соків, дитячого харчування, молочних продуктів, консервів. Такі складські об'єкти партнерської компанії призначені для зберігання продуктів, що не потребують глибокого заморожування і які були попередньо охолоджені, температурний режим становить від 0° до + 5°С.

Також слід зазначити, що ці склади забезпечують делікатне охолодження і тому можуть використовуватися для зберігання лікарських препаратів та косметичних засобів для догляду за шкірою та волоссям.

...

Ефективність холодильного складу в оренді залежить від якості використовуваного обладнання, а також технічних характеристик споруди для зберігання, йдеться про якісну герметизацію, теплоізоляцію та електрифікацію. продукція, здана на склад збереже свої характеристики, адже складські приміщення повністю відповідають вимогам, що висуваються до них.

Чим зумовлений попит на холодильні склади в Києві?

Столиця сьогодні є важливим розподільчим центром для багатьох торгових компаній та рітейлових мереж, це зумовлює високий попит на подібні послуги, як оренда холодильних складів. Попит на них зростає з кожним роком. Оренда таких складських приміщень цікава:

  • малим фермерським господарствам;
  • власникам бізнесу в аграрній сфері, які прагнуть збільшити товарообіг та розширити сферу збуту продукції, приділяючи більше уваги підвищенню якості продукції та налагодженню співпраці з контрагентами,ніж будівництво складських приміщень і навчання персоналу для виконання таких робіт, як навантаження, розвантаження, облік продукції й т.і.;
  • власникам компаній, залучених в експортно-імпортних операціях, пов'язаних із харчовими продуктами або лікарськими препаратами.

Переваги співробітництва за партнерською програмою

Вигоди співробітництва з партнерською компанією вже оцінили багато підприємців країни. Щоб поповнити їх ряди необхідно залишити на сайті заявку або звернутися на гарячу лінію компанії.

Компанія Укрсклад представлена ​​на ринку понад 10 років, за роки свого існування компанія постійно розширювала спектр послуг та працювала над своїм удосконаленням. Сьогодні вона може похвалитися:

• швидким оформленням замовлення на надання холодильного складу в оренду. З моменту подання заявки до можливості розміщення вантажу проходить не більше 1-2 днів;

• доступними цінами на послуги, у порівнянні з конкурентами на ринку України;

• наданням гарантій на послуги.Сутність послуги відповідального зберігання на складі холодильного типу полягає в тому, що партнерська компанія приймає речі на зберігання за обумовлену плату та бере на себе всі ризики, пов'язані з характеристиками товару переданого на зберігання протягом усього періоду зберігання;

• високим рівнем сервісу. Опціонально доступні: палетування вантажів, вантажно-розвантажувальні роботи (ручним способом та за допомогою автонавантажувачів та рокли), пакування товару для доставляння Делівері, Новою поштою та іншими службами перевезення;

• зручним під'їздом до складу, який забезпечує зручне навантаження та розвантаження товарів, а також оснащенням складських приміщень рампами;

• воєнізованою охороною 24/7.

Вартість оренди холодильного складу

Холодильний склад в оренду доступний кожному. Зберігання 1 палети у такому приміщенні обходиться лише у 360 грн/міс. Крім того, склад партнерської компанії має гнучку систему знижок для клієнтів, які розміщують велику кількість вантажу на складських площах.

Щоб оцінити переваги оренди холодильних складів у столиці – набирайте менеджерів компанії та замовляйте послугу.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.