Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Відповідальне зберігання в Києві

1 палєта на місяць 360 ₴
1 палєта на місяць 450 ₴
1 палєта на місяць від 180 ₴

ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ В КИЄВІ: УМОВИ СПІВПРАЦІ

Укрсклад - склад відповідального зберігання в Києві, призначений для зберігання різних груп товарів, серед яких: кондитерська продукція, медичні товари, побутова хімія, меблі, оргтехніка, автозапчастини й багато іншого.

В оперативному управлінні компанії знаходиться понад 20 тис. квадратних метрів складських приміщень різних категорій. Всі вони можуть похвалитися зручними під'їзними шляхами, великий прилеглою територією, а також розгалуженої внутрішньою інфраструктурою.

Суть організації відповідального зберігання полягає у передачі товарів та інших товарів сторонньої підприємства на тимчасове розміщення у складських приміщеннях за обумовлену плату. У такому разі компанія, яка надає ці послуги, бере на себе всі ризики, пов'язані з характеристиками товару переданого на зберігання та відповідальність за його збереження протягом усього періоду.

Склад відповідального зберігання в Києві забезпечує не тільки розміщення вантажів на своїй території, але і виконує весь комплекс складських операцій (ручна або механізована вивантаження з автомобіля, приймання харчових продуктів, ліків, побутової техніки та інших товарів, розміщення вантажу на складі відповідного типу, приймання заявок на комплектацію вантажу, палетування, відвантаження товару, доставлення до місця вивантаження).

Для того, щоб забезпечити дбайливе відповідальне зберігання вантажів, слід приділити особливу увагу оснащенню складських приміщень. Склади повинні відповідати всім технічним характеристикам, які пред'являються до приміщень того чи іншого типу (мова йде про оснащення обладнанням і різною технікою, покликаною підтримувати відповідний температурний режим і т.п.).

Компанія Ukrsklad має все необхідне для того, щоб ваш товар не втратив своїх характеристик і вам було максимально комфортно вести свою діяльність (ми також здійснюємо вантажно-розвантажувальні роботи та фулфілмент).

Послуга відповідального зберігання користується величезною популярністю серед компаній, які потребують тимчасового розміщення вантажів та не мають спеціально обладнаних складів у своїй власності. Обійдеться відповідальне зберігання за вартістю на порядок нижче, ніж будівництво та обладнання особистого складу для харчових продуктів, дитячих іграшок, косметичних засобів та іншої продукції.

Заморожені активи не потрібні жодному підприємству, особливо коли мова йде про малий і середній бізнес (у багатьох просто немає фінансів на будівництво та обслуговування власних сховищ).

Дуже зручно, що при замовленні послуги відповідального зберігання оплата йде виключно за фактом і ви не витрачаєте зайві фінансові кошти за невикористану площу складу. Такий підхід дозволяє максимально раціонально використовувати фінанси та впевнено розвивати свій бізнес.

Особливо популярна ця послуга серед компаній України, які ведуть сезонний бізнес і логістичних організацій.

Переваги розміщення вантажів на складах під відповідальне зберігання:

  • гнучкість ціноутворення (оплата здійснюється за послуги відповідального зберігання та за фактом використовуване місце, площа приміщення "не гуляє" як це буває у випадку з орендою складських приміщень у звичайному порядку і не потрібно закладати фіксовану заробітну плату співробітникам);
  • економія часу (не потрібно витрачати час на сортування вантажу, спаковування і т.п. Крім того, немає потреби в навчанні персоналу для виконання робіт такого виду);
  • швидкість виконання необхідних маніпуляцій з різними видами вантажів (навіть якщо компанія має власні склади для розміщення вантажу, то далеко не завжди вона може похвалитися потрібною кількістю вантажників і необхідним обладнанням для того, щоб повністю покрити свої потреби. Мова йде про автонавантажувачі, гідравлічні підіймачі та інше).

НА ЯКИХ СКЛАДАХ НАДАЄТЬСЯ ПОСЛУГА "ВІДПОВІДАЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ"?

Відповідальне складське зберігання у Києві здійснюється на складах 3 типів:

  • холодильні склади. Дані об'єкти складської нерухомості призначені для зберігання продуктів, які не вимагають глибокої заморозки. Це можуть бути: консерви, соки, напівфабрикати, дитяче харчування, молочні продукти та інше (температурний діапазон в таких приміщеннях зазвичай становить від 0° до + 5 ° С). Відповідальне розміщення товару на холодильному складі забезпечує делікатне охолодження і тому підходить ще й для лікарських препаратів;
  • морозильні склади. Послуга відповідального зберігання на морозильному складі актуальна для зберігання морозива, пельменів, риби й т.п. Морозильні камери підходять для тривалого зберігання продуктів, температура в таких приміщеннях може досягати -22 ° С;
  • сухі склади. Такі приміщення використовуються для розміщення в них всіляких автозапчастин, елементів декору для дому, дитячих іграшок, будівельних матеріалів, верстатів та інших вантажів, які не вимагають особливих температурних умов для зберігання.

Завдяки такій різноманітності складських приміщень під відповідальне зберігання вантажів компанія легко задовольняє потреби і аграрного сектору, і невеликих інтернет-магазинів України.

Вартість послуги відповідального зберігання речей у Києві

Ціни за відповідальне зберігання різні, вони варіюються в діапазоні від 150 грн до 450 грн за палету в залежності від обраного типу складського приміщення.

Звертаючись до компанії Укрсклад, ви можете бути впевнені, що всі склади відповідають поставленим перед ними вимогам і ваш вантаж буде в надійних руках.

Демократична цінова політика компанії - також незаперечний бонус, який не може не радувати. Зекономлені кошти краще витратити на закупівлю сировини, просування бізнесу в соціальних мережах або ж навчання персоналу.

Скільки коштує відповідальне ЗБЕРІГАННЯ ПАЛЕТИ В МОРОЗИЛЬНОМУ СКЛАДІ?

Низькотемпературні склади в Києві сьогодні - велика рідкість, попри високий попит. Розуміючи потреби імпортерів і експортерів харчових продуктів і деяких видів лікарських препаратів, ми пропонуємо такі сховища для відповідального зберігання.

Функціонування забезпечується високотехнологічним і сучасним обладнанням і технікою, належною герметизацією, електрифікацією.

Експлуатація складів здійснюється під пильним керівництвом висококваліфікованого персоналу. Відповідальне зберігання в промисловому складі такого типу обійдеться в 450 грн / міс за 1 палету.