Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Крос-докінг склад в Києві!

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Що таке крос-докінг

Однією зі складських послуг, що набирають популярність в Києві, є крос-докінг. Це процес приймання товару на склад і відвантаження одержувачу, минаючи складське зберігання.
При здійсненні приймання, товар сортується відразу за одержувачем, а не за номенклатурою і формується в транспортні партії. Така схема роботи з товаром дозволяє:

  • суттєво скоротити час доставлення товару до кінцевого споживача;
  • уникнути необхідності оренди складу у Києві для зберігання своїх товарів;
  • оптимізувати фінансовий потік, значно скоротивши супутні витрати;
  • вкладати додаткові кошти у товарообіг.

Вибираючи постачання крос-докінг, ваше підприємство може перенаправити всі ланцюжки постачання на склади нашої компанії. Наші спеціалісти оперативно, в режимі 24/7, формуватимуть транспортні партії для своєчасного відвантаження вашим клієнтам.

Послуга крос-докінг у Києві – оптимальне вирішення логістичних завдань

Ефективно налагоджені логістичні ланцюжки є запорукою успішної роботи підприємства та отримання запланованого рівня прибутку компанії. Важливу роль в побудові оптимальної моделі постачання грають складські послуги.
Співпрацюючи з нашою компанією, ви вирішуєте одночасно кілька важливих завдань. Ми маємо складські комплекси, здатні приймати товар як з автомобільного, так і з залізничного транспорту. Склади розташовані у Києві, на правому та лівому берегах Дніпра.
Наш персонал має великий досвід роботи із різними групами товарів.
Якщо ваша компанія імпортує чи експортує товари, у нашому розпорядженні є митні склади. Власний парк вантажопіднімальної техніки розширює можливості обробки різноманітних видів вантажів.

...

Склад крос-докінг – швидке обслуговування

Швидкість оборотності коштів – одна з ключових складових рентабельності підприємства. Працюючи за класичною схемою, ви значну частину робочого часу витрачаєте на пошук складу в оренду, проводите співбесіди з потенційними працівниками, ставите їм завдання, контролюєте своєчасне виконання.
Крос-докінг склад вирішує більшу частину цих завдань, вивільняючи вам час для роботи з клієнтами.
Часто можливість швидко обробити товар і доставити його споживачеві і є тією перевагою, яка, за інших рівних умов, дозволяє обходити конкурентів і залучати більше нових клієнтів.
Організувавши свою діяльність за схемою крос-докінг, ви зможете швидше відповідати на потреби потенційних клієнтів, оперативно постачаючи товари, на які зростає попит.

Для кого актуальна ця послуга?

Насамперед послуги, що надаються нашою компанією, серед яких відповідальне зберігання, фулфілмент, логістика, крос-докінг, цікаві великим виробникам, що поставляють товари до Києва, або розподіляють великі партії товару зі столиці в різні регіони. Торговим мережам, оскільки є можливість дуже швидко розподілити велику партію товару за торговельними точками. Інтернет магазинам. Підприємцям, які прагнуть оптимізувати свій бізнес та вивести його на новий рівень, не вкладаючи значних додаткових фінансових ресурсів. Ми також надаємо повний спектр послуг з упаковування, перепакування, стікерування, маркування, палетування.
Вартість крос-докінгу завжди буде значно нижчою ніж оренда складу, оплата заробітної плати персоналу, закупівля вантажопіднімальної техніки, програм складського обліку.
Крос-докінг склад дозволяє успішно конкурувати на ринку, швидко тестувати нові товари, забезпечувати безперебійне, своєчасне постачання за вже підписаними контрактами.
Замовляйте якісні складські послуги в Києві від компанії Укрсклад!
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.