Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Кросс-докінг в Києві

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

ЩО ТАКЕ КРОС-ДОКІНГ

Однією з складських послуг, що набирають популярність, є крос-докінг. Це процес приймання товару склад і відвантаження одержувачу, минаючи складське зберігання.

При здійсненні приймання товар сортується відразу за одержувачем, а не за номенклатурою і формується в транспортні партії. Така схема роботи з товаром дозволяє:

  • суттєво скоротити час доставки до кінцевого споживача;
  • уникнути необхідності оренди складу у Києві для зберігання своїх товарів;
  • оптимізувати фінансовий потік, значно скоротивши супутні витрати;
  • вкладати додаткові кошти у товарообіг.

Вибираючи постачання крос-докінг, ваше підприємство може перенаправити всі ланцюжки поставок на склади нашої компанії. Наші спеціалісти оперативно, в режимі 24/7, формуватимуть транспортні партії для своєчасного відвантаження вашим клієнтам.

ПОСЛУГА КРОС-ДОКІНГ У КИЄВІ – ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ ЛОГІСТИЧНИХ ЗАВДАНЬ

Ефективно налагоджені логістичні ланцюжки є запорукою успішної роботи підприємства та отримання запланованого рівня прибутку компанії. Важливу роль побудові оптимальної моделі поставок грають складські послуги.

Замовляючи крос-докінг у нашій компанії, ви вирішуєте одночасно кілька важливих завдань. Ми маємо складські комплекси, здатні приймати товар як з автомобільного, так і з залізничного транспорту. Склади розташовані у Києві, на правому та лівому берегах Дніпра.

Наш персонал має великий досвід роботи із різними групами товарів. Якщо ваша компанія імпортує чи експортує продукцію, у нашому розпорядженні є митні склади.
Власний парк вантажопідйомної техніки розширює можливості обробки різних видів вантажів.

СКЛАД КРОС-ДОКІНГ – ШВИДКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Швидкість оборотності коштів – одна із ключових складових рентабельності підприємства. Працюючи за класичною схемою, ви значну частину робочого часу витрачаєте на пошук складу в оренду, проводите співбесіди з потенційними працівниками, ставите їм завдання, контролюєте своєчасне виконання.

Крос-докінг склад вирішує більшу частину цих завдань, вивільняючи час для роботи з клієнтами.

Часто можливість швидко обробити товар і доставити його споживачеві і є тією перевагою, яка, за інших рівних умов, дозволяє обходити конкурентів і залучати більше нових клієнтів.

Організувавши свою діяльність за схемою крос-докінг, ви зможете швидше відповідати на потреби потенційних клієнтів, оперативно постачаючи товари, на які зростає попит.

ДЛЯ КОГО АКТУАЛЬНА ДАНА ПОСЛУГА крос-докінг

Насамперед послуги, що надаються нашою компанією, серед яких відповідальне зберігання, фулфілмент, логістика, крос-докінг, цікаві великим виробникам, які постачають товари до Києва, або розподіляють великі партії зі столиці в різні регіони. Торговим мережам, оскільки є можливість дуже швидко розподілити велику партію товару за торговельними точками. Інтернет-магазинів. Підприємцям, які прагнуть оптимізувати свій бізнес та вивести його на новий рівень, не вкладаючи значних додаткових фінансових ресурсів.

Ми також надаємо повний спектр послуг з упаковки, перепакування, стікерування, маркування, палетування.

Вартість крос-докінгу завжди буде значно нижчою ніж оренда складу, оплата заробітної плати персоналу, закупівля вантажопідйомної техніки, програм складського обліку.
Крос-докінг склад дозволяє успішно конкурувати на ринку, швидко тестувати нові товари, забезпечувати безперебійні, своєчасні поставки за вже підписаними контрактами.

Бронюйте якісні складські послуги крос-докінг в Києві від компанії Укрсклад!
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну