Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Палетування товарів для бізнесу в Києві!

150 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Кожен досвідчений постачальник та замовник знає, що транспортування товару передбачає упаковування та подальше розміщення на палетах. Від того, як це буде зроблено, залежить його цілісність.

Палетування товару – одна з послуг, що надається багатьма компаніями, у тому числі й компанією – Укрсклад.

Що таке палетування?

Формування транспортної партії товару передбачає його збір за артикулами, відповідно до заявленої кількості, а також правильне та компактне розміщення вантажу в автомобілі. Для швидкого розвантаження в необхідному місці замовлення в кузові розташовані відповідно до порядку доставляння.

Така операція дозволяє дбайливо доставити вантаж без ушкоджень, а також мінімізує час на вивантаження у кінцевого одержувача. Товар на палетах стійкий та надійно закріплений.

Правила палетування були розроблені спеціально для оптимізації розмірів вантажу, що доставляється, і його попередньої підготовки до транспортування. Комплектація, складування, переміщення та облік - всі процеси спрощуються, якщо вантаж упакований відповідно до наявних потреб.

...

Етапи палетування

Ця операція виконується у певній послідовності, а саме:

  1. Розміщення партії вантажу на піддон.
  2. Фіксація вантажу до блоку з використанням обраного пакувального матеріалу. Пакування товару може виконуватися як окремо, так і в парі з піддоном – залежно від умов постачання.

Варіанти палетування що існують

Палетування вантажів може бути виконано двома способами – ручним та машинним. Попри те, що обидва варіанти популярні, наша компанія використовує лише перший, оскільки він рентабельний та багатофункціональний. Крім того, їм легко обмотувати різні за розмірами піддони, тоді як другий варіант вимагає тривалих налаштувань та тимчасових витрат.

Ручне палетування

Цей варіант використовується для складування, комплектації та переміщення вантажу. Після того, як буде проведено стікерування, співробітник вручну обмотує сформовані палети з плівкою. Виконання такої операції прискорює процес переміщення та значно знижує витрати на логістику.

Палетування в порівнянні з розміщенням товару без палет має ряд плюсів, серед яких:

  • Легкість транспортування складом.
  • Раціональне розміщення вантажу під час перевезення.
  • Спрощений товарний облік.

Види пакувальних матеріалів, що використовується при палетуванні

Упаковування товару на палеті нашою компанією передбачає використання різноманітних технологій та матеріалів, серед яких:

  • Стрейч-плівка. Застосування цього матеріалу є найбільш популярним серед користувачів.
  • Стріппінг-стрічки – поліестерові, поліпропіленові. Використовуються для якісної фіксації вантажу.
  • Повітряно-бульбашкова плівка. Розташовується всередині палет для створення амортизаційної подушки.

Послуги компанії – «Укрсклад» багатогранні. Ми готові прийняти товар на відповідальне зберігання у складах, прийняти його на облік, сортувати, упакувати та палетувати, тим самим підготувавши товар до відряджання.

Вартість послуги палетування залежить від ряду факторів, серед яких - вага, обсяг, спосіб пакування. Знаючи всі ці показники, наші співробітники підберуть автомобіль, розташують товар у кузові з урахуванням технічних показників транспортного засобу та озвучують остаточну ціну надання цієї послуги.

Для отримання більш детальної інформації замовте консультацію або зателефонуйте за номером телефону. Наша служба підтримки завжди готова проконсультувати та вибрати найбільш відповідний для клієнта варіант.

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.