Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Палетування вантажу в Києві

150 ₴
Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну

Кожен досвідчений постачальник і замовник знає, що транспортування товару передбачає упаковку та подальше розміщення на палетах. Від того, як це буде зроблено залежить його цілісність.

Палетування товару – одна з послуг, що надається багатьма компаніями, у тому числі й компанією – Укрсклад.

ЩО ТАКЕ ПАЛЕТУВАННЯ

Палетування - це формування транспортної партії товару має на увазі його збір за артикулами, відповідно до заявленої кількості, а також правильне та компактне розміщення вантажу в автомобілі. Для швидкого розвантаження в необхідному місці замовлення в кузові розташовані відповідно до порядку доставки.

Така операція дозволяє дбайливо доставити вантаж без ушкоджень, а також мінімізує час на вивантаження у кінцевого одержувача. Товар на палетах стійкий та надійно закріплений.

Правила палетування були розроблені спеціально для оптимізації розмірів вантажу, що доставляється, і його попередньої підготовки до транспортування. Комплектація, складування, переміщення та облік - всі процеси спрощуються, якщо вантаж упакований відповідно до існуючих потреб.

ЕТАПИ ПАЛЕТУВАННЯ

Ця операція виконується у певній послідовності, а саме:

  1. Розміщення партії вантажу на піддон.
  2. Фіксація вантажу до блоку з використанням обраного пакувального матеріалу. Упаковка товару може виконуватися як окремо, так і в парі з піддоном – залежно від умов постачання.

ВАРІАНТИ ПАЛЕТУВАННЯ продукції на складі

Палетування вантажів може бути виконано двома способами - ручним та машинним. Незважаючи на те, що обидва варіанти популярні, наша компанія використовує лише перший, оскільки він рентабельний та багатофункціональний. Крім того, їм легко обмотувати різні за розмірами піддони, тоді як другий варіант вимагає тривалих налаштувань та тимчасових витрат.

РУЧНЕ ПАЛЕТУВАННЯ

Цей варіант використовується для складування, комплектації та переміщення вантажу. Після того, як буде проведено стікерування, співробітник вручну обмотує сформовані палети з плівкою. Виконання такої операції прискорює процес переміщення та значно знижує витрати на логістику.

Палетування піддонів у порівнянні з розміщенням товару на складі без палет має ряд плюсів, серед яких:

  • Легкість транспортування по складу
  • Раціональне розміщення вантажу під час перевезення.
  • Спрощений товарний облік.

ВИДИ ПАКУВАЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ПРИ ПАЛЕТУВАННІ

Упаковка товару на палеті нашою компанією передбачає використання різноманітних технологій та матеріалів, серед яких:

  • Стрейч плівка. Застосування цього матеріалу є найпопулярнішим серед користувачів.
  • Стріппінг-стрічки – поліестерові, поліпропіленові. Використовуються для якісної фіксації вантажу.
  • Повітряно-бульбашкова плівка. Розташовується всередині палет для створення амортизаційної подушки.

Послуги компанії – «Укрсклад» багатогранні. Ми готові прийняти товар на відповідальне зберігання у складах, прийняти його на облік, сортувати, упакувати та палетувати, тим самим підготувавши товар до відправки.

Вартість послуги палетування залежить від ряду факторів, серед яких -вага, обсяг, спосіб упаковки. Знаючи всі ці показники, наші співробітники підбирають автомобіль, сформують розташування товару в кузові з урахуванням технічних показників транспортного засобу та озвучують остаточну ціну надання цієї послуги.

Для отримання більш детальної інформації про палетування продукції на складі в Києві замовте консультацію або зателефонуйте на номер телефону. Наша служба підтримки завжди готова проконсультувати та вибрати найбільш підходящий для клієнта варіант.
 

Залиште
заявку
і ми прорахуємо остаточну ціну