Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Фулфілмент для оптимізації товарного бізнесу в Києві!

Фулфілмент в Києві: особливості та переваги послуги

Послуги фулфілмента в Києві є своєрідний аутсорс сторонніх компаній, які надають послуги з приймання товару на відповідальне зберігання на складі, здійснюють його облік, займаються пакуванням, сортуванням, перепаковуванням, комплектацією вантажів для відряджання клієнту, а також беруть на себе виконання всіх логістичних операцій (обсяг завдань може відрізнятися в кожній компанії).
Укрсклад крім вищевказаних завдань також надає послуги з пакування товарів для відправлення перевізниками (НП, Делівері тощо) на адресу отримувача (така послуга може бути цікава тим, хто працює через дроп-шиппінг).
Склад фулфілмент грає роль посередника між продавцем і покупцем. Участь сторонньої компанії у взаєминах сторін виправдано тоді, коли йдеться про торговельні мережі, які не мають у власності складських приміщень й великої кількості персоналу для виконання вищезазначених робіт.
Оптимізація витрат підприємства - ось головна мета виведення операцій зі зберігання і транспортування вантажів на аутсорс.

...

Схема взаємодії в рамках фулфілмента

У Києві відповідальне зберігання і фулфілмент склад здійснює комплекс послуг на вищому рівні. Крім цього компанія також надає весь спектр вантажно-розвантажувальних робіт (навантаження та розвантаження здійснюються ручним способом, а також за допомогою механізованих засобів). Фулфілмент охоплює такі етапи:

  • Приймання товару на відповідальне зберігання. Зміст даної послуги полягає в тому, що компанія, яка бере на себе зобов'язання по зберіганню товару відповідає за збереження вантажу, його цілісність, а також правильний облік (характеристики одиниць вантажу) товарів на залишку. Для того, щоб товари не зіпсувалися, компанія надає 3 типи складських приміщень - холодильні, морозильні, сухі. Такий вибір складів в залежності від температурного режиму в них дозволяє зберігати різні групи товарів (медикаменти, харчові продукти, побутову техніку та багато іншого).
  • При необхідності виконується перепаковування, маркування товарів.
  • Після надходження замовлення від клієнта або торгової точки мережі замовник передає всю інформацію на склад. Складські послуги фулфілмент на даному етапі полягають в палетуванні вантажів відповідно до списку. Паллетування вантажів коштує 150 грн / палєта.
  • Доставляння вантажу. Компанія співпрацює тільки з перевіреними службами доставлення й гарантує доставлення без затримок і збоїв. Якщо доставляння здійснюється до поштового відділення, то компанія знімає з себе відповідальність за дотримання термінів, заявлених компанією-перевізником після передачі вантажу.

Організація перевезення товарів

Працівники Укрсклад знають всі тонкощі й нюанси поводження з різними типами вантажів. При відряджанні вантажу можна бути впевненим в тому, що все буде дбайливо і надійно спаковано та в процесі транспортування вантаж не буде пошкоджений.
Склад фулфілмент має хорошу логістику, тому все виконується швидко і злагоджено. Короткі терміни постачання замовлень мають важливе значення для компанії. Якщо мова йде про постачання на точки збуту, то чим швидше товар з’явиться в магазині - тим швидше він буде доступний до покупки його відвідувачами.
Якщо ж мова йде про закупівлю гуртовим покупцем - то швидка і злагоджена робота компанії допоможе формувати позитивний імідж компанії.

Логістика компанії: ціна питання

Уточнити вартість доставляння вантажу можна у менеджерів нашої компанії при оформленні даної послуги. Вона залежить від безлічі факторів, серед яких:

  • обсяг вантажу
  • загальна вага вантажу
  • спосіб доставляння (до відділення служби-перевізника, до дверей покупця товарів і т.п.) - виходячи з цього підбирається потрібний автомобіль (бус, газель, 5-тонник, 10-тонник або фура)
  • відстань між точками навантаження і вивантаження вантажу, необхідність надання супутніх послуг.
Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.