Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Фулфілмент

Фулфілмент у Києві: особливості та переваги послуги

Послуги фулфілменту в Києві є аутсорсом сторонніх компаній, які надають послуги з прийому товару на відповідальне зберігання у складах, здійснюють його облік, займаються упаковкою, сортуванням, перепакуванням, комплектацією вантажів на відправку клієнту, а також беруть на себе виконання всіх логістичних операцій (обсяг завдань може відрізнятись). Укрсклад, крім вищезгаданих завдань, також надає послуги з упаковки товарів для відправки перевізниками (НП, Делівері тощо) надалі (така послуга може бути цікавою для тих, хто працює через дропшипінг). Склад фулфілмент відіграє роль посередника між продавцем та покупцем. Участь сторонньої організації у взаєминах сторін виправдана тоді, коли йдеться про торговельні мережі, які не мають у власності складських приміщень та великої кількості персоналу для виконання вищезгаданих робіт. Оптимізація витрат підприємства – ось головна мета фулфілменту сервісу на аутсорсингу.

Схема взаємодії в рамках фулфілменту

У Києві послуга фулфілменту для інтернет-магазинів здійснює на найвищому рівні. Крім цього, ми надаємо весь спектр вантажно-розвантажувальних робіт (здійснюються ручним способом, а також за допомогою механізованих засобів).

Фулфілмент для магазинів включає такі етапи:

  • Прийом товару на відповідальне зберігання. Суть даної послуги полягає в тому, що компанія, яка бере на себе зобов'язання щодо зберігання продукції, відповідає за її безпеку, цілісність, а також правильний облік на складському залишку. Для того, щоб товари не зіпсувалися, Укрсклад надає 3 типи складських приміщень - холодильні, морозильні, сухі. Такий вибір складів в залежності від температурного режиму в них дозволяє зберігати різні групи товарів (медикаменти, продукти харчування, побутову техніку та багато іншого).
  • За потреби виконується переупаковка, маркування товарів.
  • Після надходження замовлення від клієнта або торгової точки мережі, замовник передає всю інформацію на склад. Складські послуги фулфілмент на даному етапі полягають у палетуванні вантажів відповідно до списку (вартість – 150 грн/палета).
  • Доставка. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними транспортними компаніями та гарантуємо доставку без затримок та збоїв. Якщо доставка здійснюється до поштового відділення, ми знімаємо з себе відповідальність за дотримання термінів, заявлених компанією-перевізником після передачі вантажу.

Організація перевезення товарів в рамках послуги фулфілменту

Співробітники Укрсклад знають усі тонкощі та нюанси поводження з різними типами вантажів. Скориставшись складом фулфілменту, можна бути впевненим у тому, що все буде дбайливо і надійно упаковано і в процесі транспортування не буде пошкоджено.

Склад фулфілмент у Києві має налагоджену логістику, тому все виконується швидко та злагоджено. Короткі терміни постачання замовлень мають важливе значення. Якщо йдеться про постачання на точки збуту, то чим швидше товар опиниться в магазині - тим швидше він буде доступний для покупки його відвідувачами.
Якщо ж йдеться про закупівлю оптовим покупцем – то швидка та злагоджена робота допоможе сформувати позитивний імідж компанії.

Скільки коштує фулфілмент склад у Києві

Уточнити вартість доставки по Україні можна у менеджерів під час оформлення послуги фулфілмент для інтернет магазинів. Вона залежить від багатьох факторів, серед яких:

  • обсяг та загальна вага вантажу;
  • спосіб доставки (до відділення служби-перевізника, до дверей покупця товарів і т.д.) - тому підбирається потрібний автомобіль (бус, газель, 5-тонник, 10-тонник або фура);
  • відстань між точками навантаження та вивантаження, необхідність надання супутніх послуг.