Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Складські послуги

1 палєта на місяць 360 ₴
1 палєта на місяць 450 ₴
1 палєта на місяць від 180 ₴

Складські послуги у Києві від Ukrsklad

Конкурентоспроможність та прибутковість кожного підприємства залежить від безлічі факторів. І однією з найважливіших ланок у цьому ланцюжку є вибір відповідного складу для зберігання своєї продукції. Ця послуга дуже потрібна, і в Києві можна знайти масу компаній, що пропонують складські приміщення в оренду. Щоб знайти найоптимальніший варіант, необхідно враховувати не лише розташування, площу, ціну та умови зберігання, а й сукупність складських послуг. Інакше додаткові витрати на логістику можуть пробити значний пролом у вашому бюджеті.

Компанія Ukrsklad пропонує своїм клієнтам комплексні складські та логістичні послуги у найширшому асортименті. Сучасне обладнання та кваліфікований персонал дозволяє нам надавати професійну підтримку у справі зберігання та переміщення товарів на високому професійному рівні. Тарифи на аутсорсинг складських послуг в Укрскладі для Києва невисокі. І за прийнятну ціну ви можете отримати підтримку фахівців, які значно спрощують ведення вашого бізнесу.

У чому переваги аутсорсингу складських та логістичних послуг

Для того, щоб бізнес приносив прибуток, необхідно розрахувати доцільність кожного рішення, що приймається з його ведення. Сучасні тенденції такі, що у більшості випадків керівники фірм вважають за краще звертатися до аутсорсингу складських та логістичних послуг.

Як показала практика, він є ефективним інструментом ведення бізнесу, дозволяючи вирішувати низку питань із найбільшою вигодою для підприємства:

  • Уклавши договір з компанією, що надає складські та логістичні послуги, ви заощадите на будівництві складів для зберігання товару та розширення штату. Адже за ціною це обійдеться дешевше, ніж зводити свої будинки та наймати нових співробітників, виплачуючи їм зарплату, відпускні, лікарняні тощо. Так що цим шляхом можна досягти значного зниження собівартості вашої продукції.
  • Поки кваліфікована команда найнятих аутсорсерів займається логістичними та складськими процесами, ви можете повністю зосередитись на ключових моментах ведення своєї справи. Це значно підвищить перспективи розвитку вашої компанії та збільшить її прибутковість.
  • За підтримки досвідченої команди компанії Ukrsklad, що надає комплексні складські та логістичні послуги, власники малого та середнього бізнесу можуть підняти свій рівень. З нашою допомогою ви набагато швидше зможете вийти з регіонального на національний ринок.
  • Аутсорсинг також спростить роботу великих вітчизняних фірм, які займаються імпортом/експортом продукції. Переклавши клопіт зі складського зберігання та логістики на плечі професіоналів, готових надати свої послуги за прийнятною ціною, ви отримаєте можливість займатися розвитком своєї компанії, не турбуючись про збереження та своєчасність доставки товарів.

Комплексні складські послуги в Укрсклад — вигода та надійність

Компанія Ukrsklad з м. Київ постійно вдосконалюється, щоб мати можливість надавати вам складські та логістичні послуги на найвищому рівні. На сьогоднішній день ми можемо запропонувати нашим клієнтам повне комплексне обслуговування за найкращою ціною:

Оренда складів. У нашому розпорядженні понад 20 000 м2 складських приміщень, що розташовані на правому березі Дніпра. Ви можете орендувати склади різних площ та категорій:

У приміщеннях встановлено сучасне обладнання, і ведеться постійний моніторинг температури та вологості.

Відповідальне зберігання. Якщо ваш товарообіг невеликий, купувати ціле приміщення в оренду невигідно. І тут вигідніше замовити відповідальне зберігання продукції чи товару у складах відповідної категорії. Підрозділи воєнізованої охорони, шлюзовий доступ та цілодобове відеоспостереження гарантують їхню повну безпеку. А платити за малий обсяг товару, що зберігається, за ціною набагато дешевше.

Формування товарних партій. До складських послуг, які ви можете отримати в нашій компанії, входить ретельна підготовка товару до зберігання та транспортування. Палетування та пакетування, дбайливо виконані нашими робітниками, забезпечать вашій продукції найбільшу безпеку, і дозволять не втратити якість та товарний вигляд.

Завантаження / розвантаження. Послуги вантажників обов'язково входять до комплексного обслуговування клієнтів, які користуються орендою складів чи відповідальним зберіганням. Ручне та механічне навантаження, що застосовуються залежно від специфіки товарів, мають різні тарифи. Ціни на кожен вид послуги вказані на нашому сайті.

Крос-докінг. Щоб скористатися складськими послугами нашої компанії, не обов'язково зберігати у нас продукцію. Популярний сервіс блискавичної приймання/відправки - крос-докінг, при якому товар відразу формується в партії і відправляється до кінцевого споживача, забезпечить вам безперебійні поставки за всіма контрактами.

Компанія Ukrsklad налаштована на взаємовигідну співпрацю. У високій якості наших складських та логістичних послуг вже встигли переконатися тисячі власників бізнесу. Стати нашим партнером, і ви отримаєте найефективнішу підтримку за найкращою ціною в Києві.