Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Як вибрати склад для зберігання товарів

(26.06.2022)

Кожен підприємець, який тісно пов'язаний із продажем чи транспортуванням товарів, рано чи пізно задається питанням, де їх зберігати. Завжди є варіант купівлі складського приміщення, але це затратно і за фінансами, і за часом: ремонт, закупівля обладнання та стелажів, найм обслуговуючого персоналу. Тому завжди корисно знати, як правильно вибрати склад для оренди.

Основні критерії при виборі складу

У Києві є багато різних складських приміщень, тому обрати серед них один буває непросто. Щоб суттєво прискорити цей процес, а також отримати максимально хороші умови для зберігання за лояльну ціну, ми підготували інструкцію, як підібрати склад для зберігання товарів та інших речей.

як підібрати склад картинка

Рекомендуємо звертати увагу на такі ключові моменти:

  • Відповідність складу умов зберігання товарів. Для початку визначте, які речі ви хочете зберігати та в якій кількості. Щоб вони не втратили своїх початкових якостей або зовсім не зіпсувалися, важливо визначити умови їх зберігання. Тільки після цього можна переходити до вибору типу складу.
  • Технічні характеристики. Температурні умови, потужність та якість вентиляції, вологість – все це впливає на збереження розміщених товарів. Наприклад, є сухі, холодильні та морозильні складські приміщення. Їхня площа і висота також надають вагому роль при виборі. Великогабаритний простір має бути обладнаний ліфтами, автонавантажувачами, спеціальними стелажами.
  • Розташування та логістика. Перед тим, як обрати потрібний склад для оренди, переконайтеся, що він знаходиться в місці зі зручною транспортною розв'язкою. Ідеальний варіант, коли приміщення розташоване поруч із виробництвом чи офісом. Чим швидше і зручніше до нього дістатися, тим менше доведеться витрачатися на транспортування вантажу.
  • Безпека. У питанні, як обрати оптовий склад, обов'язково має оцінюватися рівень охорони внутрішньої території та зовнішнього периметра. Наявність відеоспостереження, сигналізації та кількох охоронних постів буде великою перевагою.

Що має бути на хорошому складі

Якщо ви вирішили вибрати склад в оренду для зберігання речей на довгий термін, варто звернути увагу на ряд інших критеріїв. Наприклад, загальна площа приміщення, кількість воріт та потік товарів. Від цих даних залежить швидкість відвантаження та завантаження продукції.

Ще кілька корисних рекомендацій, як вибрати хороше складське приміщення:

  • Звертайте увагу на якість внутрішньої обробки – ухили, тріщини, сліди протікання, відсутність фінішного покриття стін говорять про непридатність складу для зберігання товарів.
  • Зважайте на допустимі навантаження на підлогу – важливий параметр при висотному зберіганні.
  • Приміщення обов'язково має відповідати санітарним нормам. Особливо, при зберіганні швидкопсувних продуктів.

як вибрати складське приміщення фото

Складські потужності компанії Укрсклад

Своїм клієнтам ми пропонуємо вибрати тільки найкращі склади у Києві. У нашому розпорядженні перебуває понад 20 тис. кв. м приміщень різних категорій. Ми забезпечимо якісне зберігання будь-яких товарів – від промислової продукції до харчових продуктів.

На всіх доступних приміщеннях від компанії Укрсклад здійснюється чіткий контроль температурних режимів, рівня вологості, протипожежної безпеки. Охорона території ведеться кваліфікованими працівниками. Встановлено сигналізацію, систему внутрішнього та кругового відеоспостереження.

Зателефонуйте нам або залишайте заявку на сайті ukrsklad.com.ua, і ми допоможемо вам правильно вибрати склад в оренду для зберігання товарів.