Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Морозильний склад в Києві – основа ефективної логістики!

(31.01.2022)

Для підприємств, що реалізують харчові продукти, морозильний склад є найважливішою ланкою логістичного ланцюга. Темп життя в суспільстві з кожним роком прискорюється й рівень споживання заморожених продуктів та напівфабрикатів зростає з кожним днем.
Більшості людей не вистачає часу на походи ринками та магазинами для закупівлі свіжих продуктів, їх обробки та приготування. Набагато простіше замовити доставляння напівфабрикатів. Приготування готової страви займає мінімум часу. Якість таких продуктів, під тиском конкуренції, що посилюється, постійно покращується.
Зростання попиту на продукти заморозки сприяє збільшенню кількості нових компаній на ринку харчових продуктів. Водночас площі морозильних складів, які пропонуються в оренду, збільшилися не значно.
Компанія Укрсклад пропонує послуги відповідального зберігання у власних складських комплексах у Києві.

Склад відповідального зберігання заморожених продуктів

Ще п'ять років тому дистриб'ютор зазвичай представляв одного виробника. Зараз всі дистриб'ютори мають доступ до всіх товарів, всіх виробників. Вижити на ринку та збільшити частку присутності можна лише шляхом безперебійності постачання та ефективної логістики.
Склад відповідального зберігання – унікальна ланка в ланцюжку постачання, що синхронізує вхідний та вихідний потоки продукції між виробником та кінцевим споживачем. Саме на складі відбувається обробка вхідного потоку товарів, його облік та зберігання. Тут формується структура вихідного потоку товарів. З товарних запасів формуються транспортні партії, відвантажуються гуртовим покупцям, ведеться облік залишків, проводиться обробка повернень.
Найкращий спосіб оптимізувати ланцюжок постачання продукту – замовити послугу відповідального зберігання у надійної компанії з гарною репутацією.
Компанія Укрсклад надає цю послугу понад десять років. У розпорядженні нашої компанії перебуває понад 20000 м2 складських приміщень різних категорій. Значну частину становлять морозильні склади.
Замовивши послугу відповідального зберігання, ви отримуєте низку переваг:

  • Гарантію виконання вимог щодо температурного режиму зберігання продукту.
  • Якісний облік товару та постійний доступ до показників залишків на складі.
  • Звіти щодо руху товарів.
  • Швидке навантаження-розвантаження власною вантажною технікою та кваліфікованим персоналом нашої компанії.
  • Можливість замовити додаткові складські послуги: упаковування, стікерування, палетування, формування транспортної партії.

Сучасне програмне забезпечення, впроваджене на всіх складах компанії Укрсклад, забезпечує можливість контролювати рух товару в режимі реального часу. Дозволяє вносити корективи у графік постачання. Вчасно поповнювати товарні запаси.

...

Морозильний склад з залізничною гілкою в Києві

Наявність складу з залізничною гілкою є важливою перевагою, оскільки дозволяє суттєво скоротити кількість операцій, пов'язаних з доставлянням товарів споживачеві та дозволяє скоротити фінансові витрати.
Доставивши залізничним транспортом велику партію товару на склад компанії Укрсклад, ви можете, скориставшись послугою крос-докінг, частину партії одразу ж надіслати замовникам. Кількість, що залишилася, розмістити в морозильному складі. Узгодивши графік відвантажень просто контролювати його виконання та стежити за своєчасною оплатою товару вашими контрагентами.
Такий підхід до ведення бізнесу підвищує його ефективність оскільки ви займатиметеся збільшенням обсягу продажів, а не забезпеченням переміщень та збереження вашого товару.
Складський комплекс знаходиться в безпосередній близькості до великої транспортної розв'язки та має зручні під'їзні шляхи для автомобільного транспорту. Склади обладнані рампами та мають значні прилеглі території, що дозволяє значно скоротити час навантаження чи вивантаження.

Склад фулфілмент – прогресивна модель ведення бізнесу

Ще зовсім недавно найпопулярнішою послугою на ринку нерухомості була – оренда складу. Київ – величезне місто з великою кількістю компаній, що працюють у сегменті постачання на ринок харчових продуктів. Багато компаній брали в оренду морозильний склад, наймали комірників, вантажників, купували потрібну вантажну техніку.
За такої моделі побудови бізнесу вони постійно стикалися з величезною плинністю кадрів, що призводило до частих порушень термінів постачання, простоїв транспорту під час навантаження-вивантаження. Часто змінюваний персонал не міг мати високої кваліфікації й це призводило до збільшення кількості товару, що втратив свої кондиції.
Зараз складською послугою, що має найбільший попит є фулфілмент. Це комплексна послуга, що включає весь спектр операцій з обробки товару, поставленого на склад.
Ви можете замовити упаковування або перепакування свого товару. Від якості пакування та пакувальних матеріалів безпосередньо залежить збереження всіх основних характеристик товару. Це особливо актуально для харчових продуктів.
Для безпомилкової ідентифікації товару він буде промаркований та забезпечений стікерами. Правильне маркування дозволяє прискорити формування транспортних партій, уникнути затримок під час навантажень, запобігає пересортицям.
Для зручності обліку, зберігання та прискорення навантажень ми зробимо палетування. Товар, надійно закріплений на палеті, не розсипається під час транспортування і зберігає презентабельний зовнішній вигляд.
За вашим розпорядженням сформуємо транспортну партію та своєчасно відправимо зазначеним одержувачам.
Для великих та постійних клієнтів діють програми лояльності.
Замовляйте складські послуги у компанії Укрсклад!

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.