Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Інтеграція послуги складу відповідального зберігання в Києві для покращення ефективності вашого бізнесу!

(13.02.2022)

Склад відповідального зберігання вигадали дуже давно. Щойно люди налагодили обмінну торгівлю, то відразу ж змушені були розв'язувати проблему зберігання товарів.
Можна навіть стверджувати, що вже кілька тисяч років тому, у розвинених міжнародних точках перетинів торгових шляхів, надавали послуги відповідального зберігання сотні великих складських комплексів.
Особливо розвиненими такі комплекси були у великих портових містах і вздовж великих сухопутних торгових шляхів.
З того часу минули тисячі років, і складські послуги вдосконалювалися весь цей час. Актуальність заощадження товарів досі передачі кінцевому споживачеві поширилася на нові галузі та групи товарів.
Усього двісті років тому час, витрачений на доставляння товару від виробника до споживача, вимірювався місяцями та роками, а сьогодні вимірюється годинами та хвилинами. Номенклатура вироблених товарів обчислювалася сотнями, тепер мільйонами позицій.
Відповідно посилилися вимоги до організації діяльності складських комплексів. З'явилося багато товарів зі складними вимогами до умов зберігання (мінімальні коливання температури, рівень вологості та інші). Але більшою мірою посилився запит від власників товарів забезпечення потокового обліку, контроль постачання, послуги з упаковування.

...

Сучасний склад відповідального зберігання, комплекс складських послуг

Оренда складу, буде рентабельною, якщо враховувати при виборі орендодавця не тільки наявність складського приміщення потрібного типу, а й багато супутніх аспектів. Для зручності ми об'єднали їх у кілька груп:

Окремий склад чи великий складський комплекс?

Орендуючи окремий склад, ви берете він комплекс обов'язків із забезпечення всієї робочої частини процесу. Підбір/навчання всього персоналу, закупівля та обслуговування вантажної техніки, організація системи обліку руху товару. Оплата заробітної плати, оплата електроенергії (авансом), комунальні платежі… Крім того, важливо вивчити мережі основних комунікацій. Звідки живиться електричний кабель, який забезпечує ваш майбутній склад, чи є резервне живлення на випадок перебоїв у основного постачальника. Також із водою, каналізацією. Перевірити чи є в орендодавця всі необхідні документи на введення приміщення в експлуатацію та дозвіл на початок робіт, які відповідають виду діяльності у реєстраційних документах.
По суті, запустити в роботу власний склад — це те саме, що запускати з нуля ще один бізнес.
Розміщуючи товар у великому складському комплексі відповідального зберігання, ви теж залежите від усіх вищезазначених питань, але значно меншою мірою. Оскільки послугами таких комплексів користується багато інших підприємств, витрати, які несе склад, розподіляють на велику кількість користувачів і ціна значно знижується.
Великі складські комплекси, як правило, розташовані в безпосередній близькості від магістральних автомобільних та залізничних шляхів сполучення. Мають складські приміщення різних категорій. Мають кваліфікований персонал, оснащені сучасним складським програмним забезпеченням. Володіють парком власної вантажної техніки. Надають ряд додаткових послуг з обробки та пакування товару.

Оренда складу чи відповідальне зберігання?

Вибравши оренду приміщення під склад, ви вважаєте, що отримуєте безумовний контроль за рухом товарного потоку. Можете оперативно реагувати на зміни ситуації, контролювати дотримання умов зберігання. Насправді ж стаєте заручником обставин. Захворів комірник, не вийшли пара вантажників, зламався навантажувач. В умовах власного складу вам знадобиться потрійний запас міцності по кожному із пущених в дію ресурсів: база людей, готових за дзвінком приїхати на роботу, своя ремонтна база з набором запчастин та слюсар, який обслуговуватиме вантажну техніку. Самої вантажної техніки достатньо, щоб ламання одного або декількох механізмів не могло зупинити робочий процес. Подбати про надійну охорону вашого складу.
Послуга відповідального зберігання автоматично перекладає відповідальність за вирішення всіх без винятку технічних питань на компанію-партнера, яка надає послугу. Замовник, в режимі реального часу отримує відомості про рух товарів, може його коригувати, має постійний доступ до кількісних показників поверненнь та залишків товару на складі. Отримує час на розширення клієнтської бази, роботу з асортиментом та якістю продукції, що поставляється. А головне – це додатковий обсяг фінансових коштів, який можна спрямувати не на оплату оренди, персоналу, техніки та комуналки, а на збільшення продажів!

Які послуги допоможуть вам збільшити рентабельність бізнесу?

З комплексу послуг, пов'язаних із відповідальним зберіганням вантажів найбільшу популярність на сучасному ринку, набула послуга фулфілмент складу. До неї входять такі операції: приймання товару на склад та його облік, вантажно-розвантажувальні роботи, упаковування або перепакування, маркування або стікерування, палетування, формування транспортної партії, доставлення клієнтам, робота з поверненням.
Користуючись цією послугою, ви можете замовити будь-які необхідні вам елементи обробки вашої продукції. У кожному разі оплата нараховується виходячи з фактичного часу знаходження вашої продукції на складському зберіганні та з урахуванням виконаних операцій.
Компанія Укрсклад понад десять років надає послуги відповідального зберігання. Наша компанія має у своєму розпорядженні склади різних категорій. У нас ви можете замовити: оренду холодильного складу, морозильний склад, сухий склад, відкриті майданчики для зберігання вантажів. Склад з залізничною гілкою у Києві. Усі склади з рампою, великою прилеглою територією. Надаємо послугу крос-докінг. Замовляйте складські послуги у нашій компанії!

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.