Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Фулфілмент Київ: що це таке і навіщо він потрібний?

(04.01.2021)

Фулфілмент Київ – співпраця з партнерською компанією, функціональне призначення якого полягає у прийманні товару на склад відповідального зберігання, його обліку, пакуванні (у тому числі й для відправлення службами перевезення), перепаковування у разі потреби, а також у комплектації товарів на відправлення клієнтам та розв’язання всіх питань, пов'язаних з логістикою для організації транспортування вантажів у потрібне місце.

   Складські послуги в Києві в такому ключі співробітництва вкрай популярні, це пов'язано з тим, що партнерська компанія відкриває нові можливості для власника бізнесу, оптимізує рутинні процеси, які вимагають багато уваги продавця та бере їх реалізацію на себе, звільняючи тим самим час на розкручування особистого бренду, пошук постачальників товару, що пропонують вигідніші умови співробітництва, збільшення кількості пропонованих товарів, а також підвищення їх якості.

У практичній площині метою фулфілменту є оптимізація витрат підприємства (відсутність необхідності тримати штат комірників, вантажників та людей інших професій для виконання складських операцій, а також організації будівництва та введення в експлуатацію власного складського комплексу або оренди великих складських площ). зображення в статтях приклад

...

В Україні такий вид співпраці динамічно набирає обертів, а в європейських країнах та Америці він давно користується величезною популярністю.

Укрсклад може похвалитися багаторічним досвідом роботи у цій сфері. Компанія успішно надає послуги оренди складів відповідального зберігання у Києві вже понад 10 років. У розпорядженні компанії знаходяться такі площі для зберігання товарів:

 • сухі склади з рампою у Києві;
 • морозильні склади;
 • холодильні складські приміщення.

Всі вони відповідають сучасним вимогам щодо підтримуваної температури, вентиляції та теплоізоляції, а тому передаючи товар на фулфілмент склад в Києві можна бути впевненим, що він буде в цілісності та безпеці. Як склад відповідального зберігання, партнерська компанія надає гарантії на пропоновані послуги, а саме приймає речі на зберігання за обумовлену плату і бере на себе всі ризики, пов'язані з характеристиками товару переданого на зберігання протягом усього періоду зберігання.

Складські послуги у Києві: цільова аудиторія

Послуги відповідального зберігання, а також виконання всіх логістичних завдань у рамках фулфілменту цікаві для:

 • великих торгових мереж, які реалізують продукцію по всій країні;
 • інтернет-магазинів, що збільшують кількість торгових точок, й збільшують площі складів для розміщення продукції, зберігаючи при цьому відповідну кількість співробітників у штаті та прагнучи виконувати всі завдання вчасно та якісно. Фулфілмент дає можливість розв'язати такі проблеми, як: невідповідність фактичної кількості товару на залишку заявленої кількості на сторінці магазину, неможливість обробки великої кількості замовлень;
 • власників бізнесу, які залучені у здійсненні експортно-імпортних операцій із побутовою технікою, фармацевтичною продукцією, харчовими продуктами тощо.

   Також про делегування завдань слід задуматися компаніям, що розширюють свій бізнес та прагнуть вийти на нові ринки. Найчастіше фулфілмент є оптимальною стратегією задоволення наростального клієнтського попиту.

   Якщо власних ресурсів для розміщення товарів на зберігання, обробки замовлень та доставлення покупок недостатньо, варто частину завдань делегувати партнерській компанії.

Чому варто розглянути співпрацю саме з Укрскладом?

   Скориставшись послугами партнерської компанії, Ви напевно залишитеся задоволені, оскільки вона не тільки надає гарантії на пропоновані послуги, а й:

 • може похвалитися високим рівнем професіоналізму команди своїх співробітників. Це їхня спільна робота дозволила компанії ефективно використовувати складські площі, автоматизувати всі складські процеси та вчасно виконувати поставлені перед складським комплексом завдання.
 • Компанія може надати склад фулфілмент у Києві для розміщення товару буквально протягом 1-2 днів з моменту залишення заявки на сайті або за телефоном. Крім того, співробітники мають великий практичний досвід у питаннях поводження з різними типами вантажів і тому їхнє пошкодження просто виключено;
 • має можливість надати в оренду склад відповідального зберігання у Києві будь-якого типу. Якщо Ви реалізуєте товар з різних товарних груп, Вам не доведеться шукати кілька постачальників послуг зберігання вантажів для його розміщення, все це можна замовити в однієї компанії. Склади мають вигідне територіальне розташування зі зручним під'їздом для виконання операцій із завантаження та розвантаження товарів;
 • відрізняється доступними цінами на ринку надання складських послуг у Києві. Вартість послуг узгоджується в індивідуальному порядку, оскільки компанія має програму лояльності всім груп клієнтів;
 • має хорошу логістику, тому доставляння вантажів виконується швидко, без тяганини.

   Щоб оцінити переваги партнерської компанії та розпочати взаємовигідну співпрацю, необхідно виконати кілька простих кроків:

 • залишити заявку або зателефонувати на склад відповідального зберігання Київ. Менеджери із задоволенням проконсультують Вас та дадуть відповіді на всі питання щодо умов співробітництва (термінів підготовки складу до заїзду, цінової політики на оренду тощо);
 • укласти договір;
 • перевезти вантаж на склад відповідального зберігання товару у Києві.

Вартість послуг фулфілменту на складі в Києві

Складські послуги, що надаються партнерською компанією, доступні кожному. Щоб дізнатися скільки Вам обійдеться зберігання вантажу на складі відповідального зберігання холодильного, морозильного або сухого типу, переходьте в розділ “Послуги. Фулфілмент”. Вартість палетування складає 180 грн/палету.

   Співпраця з партнерською компанією – допоможе Вашому бізнесу розвиватися та сформує його позитивний імідж!

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.