Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Складські послуги в Києві – тенденції розвитку!

(24.11.2021)

Складські послуги у Києві з кожним днем ​​набирають все більшої популярності. Зростання попиту на оренду комерційної нерухомості та послуги відповідального зберігання обумовлено масовим переходом бізнесу в онлайн середовище, розвитком концепції омніканальності та низкою інших факторів.

Адже багато хто не бачить економічної вигоди в будівництві та введенні в експлуатацію власних складів для зберігання всіляких вантажів. Цей процес вимагає великої кількості матеріальних витрат, а також часу та сил (знайти відповідне місце, бригаду будівельників, узгодити архітектурний проект та залагодити всі питання документації зовсім не просто).

Купівля готового об'єкта - теж не найкращий варіант для організації зберігання продукції, адже крім розв'язання юридичних питань, пов'язаних з переходом права власності, новому власнику доведеться сплачувати податки, передбачені чинним законодавством та здійснювати періодичне обслуговування будівлі, що також коштує недешево. Слід враховувати також, що власне складські приміщення передбачає автоматичне розширення штату шляхом включення до нього комірника, вантажників та людей інших професій (залежно від особливостей товарів, які там зберігатимуться).

Щоб допомогти розвитку свого бізнесу, слід звернутися на склад відповідального зберігання нашої компанії.

...

Укрсклад має у своєму розпорядженні величезні площі складських приміщень та може похвалитися зручними під'їзними шляхами та розгалуженою інфраструктурою. Сьогодні компанія надає складські послуги у Києві на складах 3 типів:

 • холодильних складських приміщень;
 • морозильні склади;
 • сухих складах з рампою у Києві.

Кожен з них відповідає поставленим перед ними вимогам, а різноманітність доступних до оренди варіантів дозволяє розмістити в них товари різних груп, таких як: побутова техніка, лікарські препарати, косметичні засоби, дитячі іграшки, будівельні матеріали, напівфабрикати та інше.

Партнерська компанія не просто здійснює відповідальне зберігання товару, з покриттям усіх ризиків, пов'язаних із збереженням характеристик товару, переданого на зберігання. Відповідальність за його цілісність протягом усього обумовленого періоду, але й надає цілий спектр супутніх послуг, серед яких:

 • фулфілмент;
 • вантажно-розвантажувальні роботи, у тому числі з використанням вантажної техніки;
 • упаковування товарів для їх подальшого відправлення;
 • крос-докінг та інше.

Склад фулфілмент: комплекс складських послуг

Фулфілмент складу в Києві належить роль комунікатора у відносинах між продавцем та покупцем. По суті на нього покладається ряд зобов'язань, крім самого відповідального зберігання. До таких відносяться:

 • організація вивантаження та навантаження продукції для подальшого її відправлення;
 • облік товарів, що доставлені на склад;
 • сортування продукції;
 • пакування вантажів для подальшого відправлення та переупаковування (за потреби);
 • комплектація товарів для клієнта;
 • виконання логістичних операцій для організації максимально швидкого доставлення вантажів у потрібне місце.

Така оптимізація роботи становить величезний інтерес для:

 • інтернет-магазинів, яким вдалося вибудувати чергу клієнтів і потрібно оперативно доставляти замовлені товари, уникаючи при цьому витрати часу на пошуки відповідного складу в оренду;
 • торгових мереж, сфера діяльності яких виходить за межі міста чи навіть країни:
 • власників бізнесу, які прагнуть вийти на нові ринки, але не мають достатньо власних ресурсів, які б дозволили їм відкрити для себе нові можливості.

Оренда складу відповідального зберігання та співробітництво з партнерською компанією у форматі послуги фулфілмент допоможе Вам розвантажити свій час для пошуку нових рішень у розвитку бізнесу, ділових зустрічей та переговорів, без шкоди іміджу компанії через невиконання взятих на себе зобов'язань, неякісно чи не вчасно наданих послуг та зайвих фінансових витрат.

Переваги співробітництва з нашою компанією за партнерською програмою

Щоб оцінити переваги співпраці з компанією Укрсклад, слід чітко визначити для себе спектр завдань, які Ви хочете покласти на партнерську компанію та залишити заявку на сайті або зателефонувати менеджеру складу відповідального зберігання в Києві. Співробітники із задоволенням проінформують Вас про всі чинні пропозиції компанії, типи складів, що надаються в оренду, терміни їх підготовки до заїзду, ціни на послуги та інші умови співпраці.

В якому б ключі не було побудовано взаємодію між Вашим бізнесом та компанією, що надає послуги відповідального зберігання в Україні, Ви точно відзначите:

 • доступні ціни на всі види послуг. Наприклад, зберігання 1 палети в холодильному складі коштуватиме Вам лише 360 грн/міс, а у складі сухого типу - взагалі від 150 грн/міс;
 • гнучку тарифну політику. Компанія прагне створити максимально комфортні умови співпраці з нею та допускає індивідуальний порядок формування ціни для великих та постійних клієнтів;
 • високий рівень професіоналізму співробітників на складі відповідального зберігання у Києві.

Для підготовки складу до заїзду їм потрібно зазвичай 1-2 дні, трохи більше. Якщо ж говорити про співпрацю в рамках фулфілменту або ж послуги навантаження та розвантаження товарів, то можна не сумніватися, що все виконується у встановлені терміни, без зволікань, з точним дотриманням усіх правил поводження з різними типами вантажів тощо.

Послуги крос-докінгу: їх особливості та переваги

Партнерська компанія прагне створити максимально комфортні умови для своїх клієнтів та активно сприяти розвитку Вашого бізнесу. Крім оптимізації витрат в рамках фулфілменту, вона пропонує також послуги крос-докінгу. Під крос-докінгом розуміється процес, який забезпечує переміщення та відвантаження товарів з мінімальним часом використання складських приміщень.

Крім економічної вигоди через відсутність необхідності вдаватися до такого заходу, як оренда складу відповідального зберігання, крос-докінг також відрізняється оперативністю постачання вантажу до місця призначення.

Транспортування вантажів здійснюється машинами, оснащеними допоміжною технікою для забезпечення їх збереження і всі операції здійснюються відповідно до чіткого таймінгу.

Склад відповідального зберігання Київ – Ваш ключ до успіху!

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.