Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Оренда складу в Києві: запорука успішного бізнесу!

(22.12.2021)

Послуга оренди складу, що надається компанією Укрсклад, має великий попит. Вона найбільш популярна серед компаній, які стикаються з необхідністю купівлі або будівництва приміщень для зберігання виробленої продукції, а також власників інтернет-магазинів або логістичних компаній, які потребують тимчасового зберігання вантажів при здійсненні постачання. Адже покупка та облаштування власного складського приміщення є значним капіталовкладенням, особливо коли це склад зі специфічними умовами зберігання (морозильний склад чи холодильний).
У такому разі слід подбати не тільки про зведення будівлі та її введення в експлуатацію, але й про придбання різноманітного обладнання для підтримки потрібної температури в приміщенні (цінова політика на нього не відрізняється демократичністю і вимагає добрих навичок та умінь поводження з ним).
Не слід забувати й про те, що на зберіганні вантажу все не закінчується. Для того, щоб доставити вантаж на склад, вивантажити його, розмістити, відсортувати, а при необхідності ще й підготувати для відправляння потрібно цілий штат співробітників. А якщо така потреба виникає іноді, то утримувати великий штат вантажників, водіїв, завідувача складу - зовсім не рентабельно.
Якщо ж компанія має справу з важкими вантажами – то буде потрібно ще й покупка або лізинг спецтехніки для виконання різних маніпуляцій із ними. Саме тому склад відповідального зберігання в столиці - найкраще рішення для Вашого бізнесу. Складські потужності партнерської компанії покривають потреби різних сфер, вони представлені сухими складами, морозильними складами та холодильними складами.
На площі понад 20 тис.кв.метрів можна розмістити дитячі іграшки, косметику, лікарські препарати, побутову техніку, будматеріали, меблі та багато іншого. Партнерська компанія не просто розміщує вантаж на своїх площах, а надає послуги відповідального зберігання у повному обсязі. Це означає, що вона бере на себе відповідальність за збереження товару, який передано на зберігання та всі ризики, пов'язані з характеристиками такого товару.


...

Намагаючись задовольнити потреби клієнтів, перелік складських послуг постійно розширюється. Зараз до замовлення доступні вантажно-розвантажувальні роботи, фулфілмент, палетування, крос-докінг та інші популярні складські послуги. Делегування різних завдань з упаковування, обліку та доставлення продукції сторонньої компанії (фулфілмент) дозволяє Вам звільнити час для розв'язання задач першочергової важливості. Серед таких завдань можна виділити: пошук нових постачальників, аналіз конкурентів, порівняння цін на ринку на аналогічну свою продукцію та багато іншого.

 

Морозильний склад у Києві: особливості організації простору та умови оренди

Оренда складу відповідального зберігання (морозильного) - послуга, що має сталий попит у сфері харчової промисловості. Приміщення морозильного складу підходить для зберігання м'ясних продуктів, напівфабрикатів та деяких видів ліків. Такий склад з залізничною гілкою в Києві відрізняється особливим температурним режимом, він варіюється в діапазоні від -18 до -22 градусів.
Звертатися за її наданням слід лише до перевірених компаній, адже найменша помилка співробітників або технічна несправність у роботі системи вентиляції, кондиціювання або іншого вузла може стати причиною псування майна. А продукція може бути предметом договору купівлі-продажу та її несвоєчасне постачання може послужити приводом для судових позовів та штрафних санкцій з боку контрагента.
Серед переваг низькотемпературного складу можна відзначити: належну герметизацію, хорошу електрифікацію, наявність сучасного та високотехнологічного обладнання.
Щодо фулфілменту, то партнерською компанією він надається у виконанні низки зобов'язань, серед яких організація навантаження та розвантаження товарів (використання спецтехніки та ручне вивантаження), облік товарів, сортування, пакування вантажів для відправлення та багато іншого. Погодити перелік завдань, які Ви бажаєте делегувати співробітникам складу відповідального зберігання, можна з менеджерами підприємства. Для цього слід залишити заявку на сайті або зв'язатися з менеджерами за номером телефону.
Вартість зберігання продукції коштуватиме Вам лише 450 грн за одне палетомісце. Склад фулфілмент - партнерська компанія, яка зробить все можливе, щоб співпраця з нею сприяла розвитку Вашого бізнесу, збільшенню добробуту та приносила лише користь Вашому іміджу.

Умови співпраці з партнерською компанією

Спектр послуг, що надаються компанією Укрсклад, відрізняється різноманіттям. Для початка співпраці Вам необхідно визначити вектор розвитку Вашого бізнесу та передбачуваний перелік завдань, який потрібно покласти на сторонню компанію. Щоб співпраця була максимально плідною краще звернутися до менеджерів, вони розкажуть про типи складів, особливості температурного режиму та організацію простору, терміни підготовки складських приміщень до заїзду, супутні послуги та наявні тарифи. Серед переваг співпраці з партнерською компанією можна виділити:

  • наявність 3 типів складів для зберігання. У розпорядженні компанії є морозильні, холодильні та сухі склади;
  • розвинену інфраструктуру складів;
  • гнучку тарифну політику. Питання умов співробітництва у кожному окремому випадку обговорюється індивідуально. Для постійних та великих клієнтів компанія передбачає особливу тарифікацію за вигіднішими цінами;
  • професіоналізм працівників. Всі співробітники складу фулфілменту на "відмінно" справляються з поставленими перед ними завданнями та роблять все, щоб Ви залишалися задоволені. Їхня злагоджена робота дозволяє вчасно готувати складське приміщення до постачання вантажу, оперативно виконувати облік товару і без зволікань збирати вантаж для відправлення в потрібне місце;
  • широкий спектр послуг, у тому числі навантаження та розвантаження товарів ручним способом та за допомогою навантажувача;
  • доступні ціни на всі послуги. Наприклад, завантаження/навантаження 1 палети гідравлічним підіймачем обійдеться лише в 60 грн.

Особливості послуги крос-докінгу

Крос–докінг – відмінний спосіб оптимізації обробки великих партій товару, минаючи етап зберігання. Підходить для великих торгових мереж, інтернет-магазинів. Суть крос-докінга полягає в тому, що після надходження на склад великої партії товару на склад (доставлення, вивантаження, приймання), він сортується, комплектується та відправляється у різні регіони країни сепаровано (роздрібне розсилання). Послуга наскрізного складування впевнено набирає обертів у нашій країні, адже вона відрізняється оперативністю та економічною вигідністю для клієнта. Як правило, така система особливо популярна для доставляння товарів, на який є підвищений попит, харчових продуктів з обмеженим терміном зберігання тощо.
Склад відповідального зберігання - те, що потрібне Вашому бізнесу.
 

Instagram
Instagram

Цей сайт використовує cookie для зберігання даних. Продовжуючи використовувати сайт, Ви даєте згоду на роботу з цими файлами. Політика конфіденційності.