Оренда складів
ПН-НД: 9.00 - 19:00

Про компанію "Укрсклад"

Складські потужності компанії Укрсклад розташовані в м.Київ. На сьогодні в оперативному управлінні нашої компанії перебуває понад 20000м2 складських приміщень різних категорій. Всі вони мають зручні під’їзні шляхи, велику прилеглу територію та розгалужену внутрішню інфраструктуру.

Для якісного зберігання промислових товарів та харчових продуктів, ми надаємо склад в Києві в оренду, що на 100% відповідатиме умовам зберігання саме вашої групи товарів. На всіх наших складах постійно відбувається контроль температурного режиму й вологості повітря. Дотримуються заходів протипожежної безпеки. На наших складах найбільш зручно зберігати такі товари:

  • Напівфабрикати, заморожену м’ясну й рибну продукцію;
  • Кондитерську продукцію, морозиво, заморожені фрукти та овочі;
  • Електроінструмент, побутову техніку, інші промислові товари;
  • Медичні товари;
  • Побутова хімія;
  • Меблі й оргтехніку;
  • Автозапчастини, шини, фасовані мастильні матеріали.
  • Фарби, будівельні суміші та багато іншого.

Тож, як що ви здійснюєте свою діяльність з міста Київ, оренда складів на наших площах допоможе значно підвищити ефективність вашого бізнесу!

Про компанію УкрСклад

Комплексне рішення для наших клієнтів!

Останнім часом зростає попит на комплексне складське обслуговування, то ж наша компанія постійно розширює асортимент надаваних послуг. Тепер наші клієнти можуть економити значні кошти та час скориставшись можливістю замовити пакет послуг. Тож коли постає питання: оренда чи відповідальне зберігання більшість схиляється до другого.

Уклавши договір на комплексну послугу ви отримаєте: склад відповідної категорії, швидке завантаження та розвантаження вашої продукції спеціалізованою вантажною технікою та кваліфікованим вантажниками, облік товарних залишків, цілодобову охорону!

Обслуговування «під ключ»!

Компанія Укрсклад пропонує своїм клієнтам технологічні рішення, що передбачають низку логістичних та операційних кроків. Ви можете замовити сортування продукції, пакування, маркування та палетування. Вантажно-розвантажувальні роботи, формування транспортної партії, облік товарних залишків на складі.

Така послуга стане в пригоді як великим компаніям, що оперують великими партіями товарів, так і фізичним особам підприємцям, що займаються товарним бізнесом. Серед надаваних нашою компанією послуг є, наприклад, спаковування товарів для відправлення поштовими службами, що надають послуги в Україні.

Високий рівень обслуговування – запорука стабільного зростання!

Понад десять років наша компанія успішно працює на ринку надання складських послуг в Києві. За цей час нашими послугами скористалися понад тисячу підприємців та великих компаній.

Найчастіше в нас замовляють відповідальне зберігання заморозки, тобто продуктів, що потребують зберігання в замороженому стані з неухильним дотриманням відповідного температурного режиму.

   Сталий попит має послуга - холодильний склад в оренду. Оскільки останнім часом більшість компаній-постачальників намагаються підвищувати якість своєї продукції, та прискіпливо ставляться до умов її зберігання.

Стрімко зростає попит на відповідальне зберігання в холодильному складі, оскільки багато наших клієнтів високо оцінили зручність такої послуги та економію часу й грошей.

Ми завжди індивідуально підходимо до співпраці з кожним клієнтом і пропонуємо комплексне рішення саме для Вас.

Скористайтеся якістю наших послуг для розширення вашого бізнесу!